WOJCIECH POPŁAWSKI
885 765 192

Najczęściej zadawane pytania

 1. Na tarasie, na zewnątrz domu coś mi iskrzy na tarasie i co chwilę "wysiadają" mi korki. Nie wiem, co mam robić, trochę się boję. Czy mogę do was zadzwonić?
  Oczywiście, z prądem nie ma żartów, a skoro iskrzy - to sytuacja awaryjna. Przyjedziemy na każde nagłe wezwanie, bez względu na porę dnia lub nocy.
 2. Chcę założyć w domu alarm, ile to będzie kosztowało?
  Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie po rozmowie z klientem. Cena zależy od tego, jakiego rodzaju to alarm, jak duży dom i innych. Najlepiej umówić się na spotkanie, którego efektem będzie wycena prac zgodnie z ustaleniami. Jako profesjonaliści doradzimy optymalne rozwiązania.
 3. Czy waszą usługę mogę sobie "wrzucić" w koszty?
  Jak najbardziej. Na wykonane prace wystawiamy faktury VAT.
 4. Kupiłem cały osprzęt, potrzebny do zamontowania sieci komputerowej. Czy wasza firma mi go założy?
  Pracujemy również na materiałach powierzonych. Założymy Panu sieć komputerową, zgodnie z Pana potrzebami - wykonamy okablowanie podtynkowe, lub natynkowe w listwach kablowych. Zastosujemy materiały renomowanych producentów, gwarantujące bezawaryjne działanie. Skontrolujemy sieć pod kątem właściwego podłączenia gniazd oraz wtyków, jak również pod kątem ciągłości.
 5. Przestał mi działać wideo domofon przy furtce. Co się mogło stać?
  Ciężko postawić diagnozę przez telefon. W takim przypadku najczęściej przyjeżdżamy, i eliminujemy możliwe przyczyny. I proszę się nie martwić, że może to być uszkodzony kabel w ziemi. Nie rozkopiemy ogrodu i nie skujemy całego chodnika, by znaleźć uszkodzony odcinek. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, pozwalający zlokalizować uszkodzenie do metra pod ziemią, co znacznie ogranicza rozmiary szkód. No w miarę możliwości przywracamy miejsce do stanu poprzedniego.
 6. Zlecam Państwu wymianę pionu lokatorskiego w imieniu naszej wspólnoty mieszkaniowej. Z lokatorami ciężko czasem się dogadać. Zwłaszcza jedna starsza pani jest bardzo nieufna. Uznała, że skoro tanio, to pewnie zaraz znowu będzie do wymiany.
  Na pewno nie będzie do wymiany. Przede wszystkim dlatego, że używamy materiałów i osprzętu wiodących producentów, stawiając właśnie na jakość i trwałość. Ponadto, udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane prace, co powinno zadowolić nawet najbardziej nieufnych klientów.
Opal Wojciech Popławski ; ul. Włodarzewska 67 ; 02-384 Warszawa ; telefon: 885 765 192