Oczywiście, z prądem nie ma żartów, a skoro iskrzy – to sytuacja awaryjna. Przyjedziemy na każde nagłe wezwanie, bez względu na porę dnia lub nocy.

Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie po rozmowie z klientem. Cena zależy od tego, jakiego rodzaju to alarm, jak duży dom i innych. Najlepiej umówić się na spotkanie, którego efektem będzie wycena prac zgodnie z ustaleniami. Jako profesjonaliści doradzimy optymalne rozwiązania.

Jak najbardziej. Na wykonane prace wystawiamy faktury VAT.

Pracujemy również na materiałach powierzonych. Założymy Panu sieć komputerową, zgodnie z Pana potrzebami – wykonamy okablowanie podtynkowe, lub natynkowe w listwach kablowych. Zastosujemy materiały renomowanych producentów, gwarantujące bezawaryjne działanie. Skontrolujemy sieć pod kątem właściwego podłączenia gniazd oraz wtyków, jak również pod kątem ciągłości.

Ciężko postawić diagnozę przez telefon. W takim przypadku najczęściej przyjeżdżamy, i eliminujemy możliwe przyczyny. I proszę się nie martwić, że może to być uszkodzony kabel w ziemi. Nie rozkopiemy ogrodu i nie skujemy całego chodnika, by znaleźć uszkodzony odcinek. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, pozwalający zlokalizować uszkodzenie do metra pod ziemią, co znacznie ogranicza rozmiary szkód. No w miarę możliwości przywracamy miejsce do stanu poprzedniego.

Na pewno nie będzie do wymiany. Przede wszystkim dlatego, że używamy materiałów i osprzętu wiodących producentów, stawiając właśnie na jakość i trwałość. Ponadto, udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane prace, co powinno zadowolić nawet najbardziej nieufnych klientów.