Przerabiamy, zmieniamy, modernizujemy istniejące systemy oraz zakładamy nowe. Sieci głośnikowe służą naszej wygodzie i estetyce, dzięki nim po podłogach nie plączą nam się kilometry kabli.

Instalacja systemów alarmowych

Instalacje alarmowe, domofonowe i wideodomofonowe służą naszemu bezpieczeństwu, strzegą przed nieuprawnionym wtargnięciem osób trzecich i ostrzegają o podejmowanych tego typu próbach.

Specjalna oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, przedsiębiorstw oraz instytucji to instalacja systemów alarmowych. Wykonujemy instalacje systemów tradycyjnych, przewodowych, wykonując okablowanie nowych budynków, jak i nowoczesnych, bezprzewodowych. Systemy nowoczesne, z bezinwazyjnym systemem montażu można zaprojektować i zamontować w każdym budynku, czyniąc to w sposób czysty i pozbawiony uciążliwego hałasu. Systemami bezprzewodowymi można rozbudować istniejący, tradycyjny system alarmowy. Proponujemy państwu rozwiązania renomowanych firm, między innymi polskiej firmy SATEL. Jako uzupełnienie alarmu proponujemy montaż czujników dymu, detektory braku zasilania, rozlanej wody, urządzenia reagujące na ruch, czy na gwałtowne zmiany temperatur w obiekcie.