Prawdziwie profesjonalnie założona instalacja to taka, która zapewnia bezpieczeństwo użytkownika, jest bezawaryjna i trwała. Profesjonalnie zaplanowana i założona instalacja to taka, której rozmieszczenie zapewnia maksymalną ochronę przed przypadkowym uszkodzeniem.

Najprostsze są do wykonania instalacje elektryczne na nowych budynkach – planujemy i zakładamy elektrykę na budynkach o różnorodnym przeznaczeniu docelowym – domy jednorodzinne, wielorodzinne, pojedyncze mieszkania, biura, lokale użyteczności publicznej itp. Naprawy i wymiany instalacji elektrycznej wykonujemy w budynkach już użytkowanych, począwszy od starych, przedwojennych kamienic, poprzez powojenne bloki i mieszkania do całkiem współczesnych budynków. Przyjmujemy zlecenia od odbiorców indywidualnych, najemców, właścicieli nieruchomości, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, oraz firm, będących właścicielami lub użytkownikami instalacji. Stosujemy metodę puszkową oraz bezpuszkową – zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, przewody układamy na surowej ścianie, jak też w peszlach, rurkach i korytach kablowych, zawsze mając na uwadze względy bezpieczeństwa.

Służymy pomocą w wyborze materiałów, oraz w fazie projektowej montażu instalacji elektrycznej – pomagamy skorelować gniazda i oświetlenie pod kątem późniejszej użytkowości mieszkania. Podczas wymiany instalacji elektrycznej używamy bruzdownicy, dzięki której kurz, towarzyszący kuciu ścian jest ograniczony do minimum. W swojej pracy używamy materiałów renomowanych producentów, których jakość gwarantuje trwałość wykonanej instalacji oraz jej bezawaryjność.

Gwarantujemy najwyższej jakości usługi elektryczne i profesjonalny montaż instalacji.